Sera Bambu - Sera-Bambu-istanbul Bambu Tamiri - Hasır Örgü - Hezeran - Telero - Ratan - Hasır örgü tamir üretimi

Sera Bambu Tamiri      

(0533) 355 46 89 

Bambu - Hasır Tamirinde 49'nci Yılımız

Sevgili müşterilerimiz. Plastik masa, Plastik sandalye tamir hizmetimiz yoktur.  Önemle duyurulur.
 


Selim ORAL Kimdir ?
 

   1960 yılında İstanbul' da doğdu. Lise eğitiminin ardından mobilya sektöründe değişik kalemlerde, birçok aktif görevler aldı.  1975 yılında İstanbul Avcılarda kendi işletmesini kurdu. Bambu tamiri ve hasır örgü tamiri işlerinde aranan, tanınan bir usta olan Selim Oral, nadir bulunan bambu tamirciliği mesleğini günümüzde yaşatmaktadır. 


   Yaşantısını rattan mobilya tamiri, hazeran, hasır dokuma, hasır kaplama, talero ip işleri, cami hasırları, koltuk ve sandalye tamiri, masa - sehpa üretimi, tonet ve rama örgü işlerine adamıştır.


  Bir çok otel, cafe, bar, pastane vb sosyal tesislerde, kısacası insanında içinde bulunduğu her türlü fiziki mekanda bir kaç eseri mesleğini icra ederek imzalamıştır.  Tamir bakım ve onarımdan geçirdiği tüm mobilyalarda orijinal örgüyü yakalayabilen günümüz ustalarından nadir bir kişiliktir Selim usta. 


  Sizlerde antika değerinde yıpranmış rattan ve bambu mobilyalarınızı orjinal ve çağdaş bir görünüm ile yenilemek isterseniz, Selim usta ile görüşmeden karar vermemenizi tavsiye ediyoruz.
   

 

 

Bambu Tamircisi SELİM USTA
HEMEN ARAYIN

0533 355 46 89
Anasayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetler  |  Galeri  |  İletişim
Türk Web Ajans